MISJA KCOF

Celem naszego działania jest zwiększanie świadomości biznesowej otoczenia w jakim działamy
poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług profesjonalistom oczekującym profesjonalnych rozwiązań.

NASZ ZESPÓŁ

Sebastian Kotwicki

Dyrektor zarządzający

telefon 693 913 093
e-mail: kotwicki.s@kcof.pl

Agnieszka Przybyła-Kotwicka

Radca prawny

telefon 71 707 10 10
e-mail: agnieszka.pk@legisperitus.pl

Honorata Przybyła

Prawnik

telefon 71 707 10 10
e-mail: honorata.p@legisperitus.pl

Hanna Kaczmarczyk-Małkowska

Radca Prawny

telefon 71 707 10 10
e-mail: hanna.km@legisperitus.pl

Katarzyna Kielnierowska

Doradca biznesowy

telefon 71 707 17 17
e-mail: katarzyna.k@legisperitus.pl

Dawid Woźniakiewicz

Lider Doradców biznesowych

telefon 535 089 888
e-mail: wozniakiewicz.d@kcof.pl
powiaty: Brzeg, Namysłów, Trzebnica, Środa-Śląska, Wołów

Aleksandra Szczepaniszyn

Doradca biznesowy

telefon: 791 793 567
e-mail: szczepaniszyn.a@kcof.pl
powiaty: Oława, Strzelin

Ewa Kobielarz

Doradca biznesowy

telefon 533 391 030
e-mail: kobielarz.e@kcof.pl
powiaty: Oława, Strzelin

Dawid Magdziarz

Doradca biznesowy

telefon 783 879 988
e-mail: magdziarz.d@kcof.pl
powiaty: Trzebnica, Oleśnica

Karolina Szandała

Doradca biznesowy

telefon 71 707 17 17
e-mail: szandala.k@kcof.pl

Anna Tomczyk

Doradca biznesowy

telefon 71 707 17 17
e-mail: tomczyk.a@kcof.pl

Marcin Białek

Doradca biznesowy

telefon 71 707 17 17
e-mail: bialek.m@kcof.pl

Szukamy do zespołu

Doradca biznesowy

telefon 71 707 17 17
e-mail: bok@kcof.pl

Szukamy do zespołu

Doradca biznesowy

telefon 71 707 17 17
e-mail: bok@kcof.pl

Szukamy do zespołu

Doradca biznesowy

telefon 71 707 17 17
e-mail: bok@kcof.pl